Otomatik Gebelik Hesaplama Programları

Gebelik Haftası Hesaplama Programımız

Gebelik haftanızı kolayca hesaplayabileceğiniz otomatik programımıza son adet tarihinizin ilk gününü girerek hangi haftada olduğunuzu ve tahmini doğum tarihinizi (40. haftanın sonunu) öğrenebilir hafta hafta gebelik sayfamızdan gebelik haftanızı seçerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

<<< Gebelik Haftası Hesaplama >>>

 

Yumurtlama Tarihi Hesaplama Programımız

Yumurtlama tarihi (Ovulasyon) hesaplama programımız ile yumurtlama zamanınızı hesaplayabilirsiniz böylece hamile kalma şansınızın en yüksek olduğu günleri hesaplamış olursunuz. Bunun için iki adet dönemi arasında kaç gün var bilmeniz gerekir. Program sizden son adetinizin ilk gününü ve kaç günde adet olduğunuzu soracaktır. Zaten orada detaylıca anlattık. Ancak program sadece bilgilendirme amaçlı ve size bir fikir verme amacı ile hizmetinize sunulmuştur. Aşağıdaki bağlantıdan programa ulaşabilirsiniz.

Yumurtlama Tarihi (Ovulasyon) Hesaplama >>

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Gebelikse.com Farkı Nedir?

Gebelikse.com sitesi anne ve anne adaylarına gebelik konusunda detaylı bilgiler vermektedir. Hamilelik takibinin hafta hafta gebelik  planı şeklinde yapılması ve bu gebelik haftalarının hem anne hemde bebek açısından detaylı analizleri bulunmaktadır. Hamileliğiniz her aşamasında hem kendiniz hemde bebeğiniz hakkında detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Otomatik olarak gebelik hesaplama yaparak hamileliğiniz hangi haftasında olduğunu öğrenebilir. Ardından hafta hafta gebelik sayfamızdan gebelik haftanız ile ilgili detaylara ulaşabilir. Yazıların altında bulunan yorum kısmından her türlü sorunuzu sorabilirsiniz hızlı biçimde cevaplanacaktır. Ayrıca acaba hamilemiyim yani  gebelik belirtileri nelerdir sorusuna detaylı cevaplar bulabilirsiniz. Hem gebelik hemde gebelik döneminde karşılaşacağınız sorunları bulabilir ve bunlar için tedavi, önlemleri konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra bebek sağlığı ve bakımı konusunda da doğum sonrasında sizlerin yanınızdayız. Bununla birlikte bebek gelişimi konusunda sizleri yalnız bırakmadık. Hem doğum hemde doğum öncesine dair karşılaşabileceğiniz bütün sorunları sizler için en doğru biçimde yazdık. Gebelikse.com sitemiz üzerinden yumurtlama dönemi hesaplama yaparak hamile kalabileceğiniz en uygun tarihleri belirleyebilirsiniz.
yaş hesaplama | bebeğim kaç haftalık | Vücut Kitle Endeksi Hesaplama
View My Stats